Zde se můžete registrovat do Plzeňského Vespa klubu

Pro získání členství je potřeba učinit dva kroky. Vyplnit zde uvedenou přihlášku do klubu a zaplatit členský příspěvek.
Pokud s členstvím váháte, můžete se zúčastnit některé z našich pořádaných akcí. Sami tak poznáte, zda Vás atmosféra našeho klubu osloví:o) Každý je vítán!


Členský příspěvek
Roční členský příspěvek byl stávajícími členy klubu stanoven na částku 500 Kč. Tyto peníze je třeba připsat na číslo transparentního účtu: 210 284 5142 / 2010 (Fio Banka - odkaz v kontaktech)
Do poznámky příjemce nezapomeňte uvést Vaše jméno a příjmení!!

Po obdržení přihlášky a doručení příspěvku na bankovní účet, se stáváte řádným členem Vespa Clubu Plzeň a automaticky také členem Vespa Clubu Czech Republic. (Viz. Stanovy)

Platnost členství je jeden rok. Pro prodloužení členství je nutné opět zaplatit členský poplatek. Již registrovaní členové platí tento poplatek zpravidla do konce února každého následujícího roku. Pokud poplatek nezaplatí ani do konce měsíce března, budou z klubu automaticky vyloučeni.

Každý nový člen obdrží vedle členského průkazu také několik malých dárků „na uvítanou“. Stávající členové vždy obdrží nové propagační předměty klubu.

Na co budou využity získané peníze?
1) Částka 250 Kč je dle stanov předána Vespa Clubu Czech Republic. Peníze jsou využity např. na: financování klubových akcí, Výrobu členských kartiček, výrobu předmětů (klubové nášivky, nálepky, placky apod. ) vedení webu, pronájem prostor, vedení účetnictví atd. Část peněz z této částky je věnována charitě.
2) Se zbylou částkou (250 Kč) hospodaří Vespa Club Plzeň. O využití těchto prostředků vždy rozhodují všichni členové, účastnící se zasedání klubu.
  • Výhody členství
   Člen Vespa klubu může na základě předložení svého členského průkazu využívat nejrůznějších zvýhodnění a slev.
   Konkrétně se jedná o:
   – levnější poplatek při účasti na mezinárodních vespa srazech
   – možnost účastnit se některých srazů určených jen pro členy vespa klubů
   – slevy na vybrané zboží a služby v těchto obchodech a restauracích:

  • MOTO VŠEM – motovybavení pro všechny Vespisty a motorkáře. 
   Nabízená sleva 7 % při jakémkoliv nákupu, jen předložíte platnou klubovou kartičku. Skvělý přístup, na Plzeňsku prodejna v samém středu Starého Plzence.
  • SA moto – Dealer značky Piaggio, prodejce skůtrú, který se zabývá i prodejem náhradních dílů, doplňků, oblečení na motorky a servisem. Nabízená sleva 8 % při nákupu nad 20.000 korun.
  • Adventure Biker – Adventure Biker, jedna z nejznámějších pražských prodejen skútrů různých značek, pořadatel již tradiční Skútr šňůry, distributor skútrařského oblečení italské značky Tucano Urbano. Sleva 10 % pro členy klubu se vztahuje na náhradní díly pro všechny typy Vesp, stejně tak na Vespa doplňky a na výrobky firmy Tucano Urbano. Podmínkou je předložení platné členské karty.
  • Moto Luky – Moto Luky, vršovická opravna a prodejna skútrů nabízí slevu všem platným členům Vespa klubu. Sleva na servis ve výši 10 %, sleva na pneuservis ve výši 5%, sleva na doplňky ve výši 5 %, sleva na náhradní díly ve výši 5 % a sleva na zimní uskladnění ve výši 5 %. Slevy se nevztahují na skútry, které se využívají ke komerčním účelům. Slevy se nesčítají.
  • Motosalone – Prodejna a půjčovna skútrů, sleva pro členy klubu 9 % téměř na všechno, co se týká Vesp.
  • Filson – prodejce autodoplňků věnuje každému členu Vespa klubu legendární stříbnou pásku (bude součástí členského balíčku na každý rok) a navíc nabízí 10 % slevu na auto-moto výrobky ve své vzorkové prodejně v sídle firmy, ul. Františka Diviše 68, Praha – Uhříněves. Pro uplatnění slevy se prokažte klubovou kartičkou.
  • Tomáš Blaha – Skútry-Levně.cz – prodej, servis a tuning skútrů a čtyřkolek nabízí slevu pro členy ve výši 10 – 20 % na zboží. Výhoda je platná při zaregistrování na jejich eshopu a zároveň poskytnutí kopie platné členské průkazky. Stávajícím zákazníkům Skútry-Levně stačí pouze dodat kopii platné průkazky. Sleva se pak načte automaticky při zpracovávání každé objednávky. Důležité: pro úspěšné uplatnění slevy volte pouze platbu převodem nebo na dobírku.
  • HINTERSTEINER GMBH – Vespahandel.at nabízí pro členy VCCR slevu ve výši 5 – 20 %. Prodává příslušenství a náhradní dily, nové a staré vespy, dárkové předměty a provádí servisní služby. Sídlí pár kilometrů od rakouského Linze.
  • Europ Assistance s.r.o. nabízí všem platným členům klubu a majitelům skútrů slevu 20 % na pojištění bezplatné asistence při nehodě, poruše nebo krádeži pojištěného skútru, píchnutí, vybití baterie, došlému benzinu či jeho záměně s naftou. Podrobné informace naleznete zde.
  • Vespisti Veri nabízí všem platným členům klubu slevu na díly od těchto značek: RMS, Malossi, Givi, Buzzetti, Giannelli a další. Kontaktujte našeho dlouholetého člena Massima Canepu.
  • Kamenáč music art pub poskytuje členům Vespa klubu 10 % slevu z útraty při jejich návštěvě v tomto Vespa-friendly klubu v Milevsku. Členové se prokážou platným členským průkazem.
  • Carwelt.cz: Při objednání auta obdrží člen Vespa Clubu ZDARMA příslušenství dle vlastního výběru (GPS navigace, strešní nosiče, zimní pneu atd.) v hodnotě 5 000,- / 10 000,- Kč (dle hodnoty vozu).
  • Vesping.com: Barcelonská půjčovna Vesp nabízí členům klubu 10 % slevu na zapůjčení Vespy. Půjčit je možno i přilbu a oblečení jakožto i navigaci, která se při dovolené v tomto španělském městě jistě bude hodit.
  • Ristorante Vespa v Kolíně: 20 % sleva na konzumaci po předložení platné členské karty.
  • DATATAG: Pro všechny platné členy všech lokálních klubů připravila firma DATATAG speciální cenovou nabídku se slevou 35 % z ceny. Více o systému DATATAG a klubové slevě zde.
  • GUSTO VENETO: Vína a gurmánské speciality z oblasti Benátska v Itálii. Jsme otec a syn a sami vybíráme poctivé dodavatele pro naší prodejnu na Vinohradech. Přijďte ochutnat skvělé víno, šunky, uzeniny a sýry nebo si dát výbornou kávu. Pro členy VCCR nabízíme 10 % slevu na všechno a ke každému nákupu espresso zdarma.
  • Family Market: Rozváží mražené potraviny a zmrzliny, potřeby pro domácí zvířata nebo vybavení do kuchyně. Díky své distribuční síti umí vše přivézt až k vám domů po celé republice. Pro členy všech lokálních vespa klubů s platnou členskou kartičkou nabízejí slevu 10 % na každý nákup s použitím kódu VESPACLUB.
  • TheiPhone.cz: Servis všech typů iPhone, tabletů iPad, iPod i počítačů Mac v centru Prahy v ulici Ječná 22. Pro členy kteréhokoliv lokálního vespa klubu platí sleva na servis iPhone nebo jakéhokoliv Macu 10 % po prokázání se členskou kartičkou.

Registrační formulář

Vyplňte prosím tento krátký formulář, a my se Vám ozveme.