Vespa na Západě IV. - 2024

Termín : 6. - 8.9.2024
Místo konání: Kemp Ejpovice

Sledujte tuto stránku, další duležité informace včetně registračního formuláře budou následovat.

Vespa na Západě 2024 - 4. ročník

Každé dva roky pro Vás chystáme sraz pro všechny fanoušky a příznivce Vespy. Předchozí ročníky se konaly v Ostrově u Stříbra. Nyní nastal čas na změnu a posouváme se blíže k Plzni. do Ejpovickeho Kempu. Kdo ví, třeba nějaký z příštích ročníků bude v Plzni. :-) Budem se o to snažit.

Pá - 6.9.2024
- příjezd do kempu
- večerní posezení u piva a vítání se s kamarády, volná zábava

So - 7.9.2024
- 10:30 - Společná vyjížďka
- 12:30 - Oběd
- 17:00 - Návrat do kempu
- 18:00 - Opětovné vítání se a vzájemné objímání v hospodě, soutěže
- 19:00 - Tombola
- 20:30 - Opětovné vítání se a vzájemné objímání v hospodě

Ne - 8.9.2024
- odjezd a návrat domů

Důlžité info

V kempu i během projížďky i na plánovaných zastávkách je možno platit kartou. Dokonce i listky do tomboly půjde koupit převodem na místě pomocí QR kodu. Jdeme s dobou. Přesto si vezměte dostatek hotovosti :-)

Před sobotní projížďkou si prosím natankujte. Během projížďky krásnou krajinou již nebude možno natankovat.

Během sobotní vyjížďky bude potřeba platit parkovné. Aby nedocházelo ke zdržení, bude tento polatek (cca 70,- Kč vybrán při příjezdu na akci. Kdo si zakoupí "Uvítací balíček" během registrace na akci, bude mít tyto poplatky ZDARMA v rámci balíčku.

Kdo máte zamluvenou chatku, je třeba ji zaplatit na náš klubový účet. Viz. kontakt . 2.400,- kč - za víkend.

Počet registrovaných účastníků

Aktualizace 25.6.2024

Bohatá Tombola

V sobotu večer pro Vás máme připravenu bohatou tombolu, kde hlavni cenou bude navigační zařízení Beeline MOTO II. Nejnovější přírůstek tohoto výrobce. Na tombole se podíleli vyhradně členové našeho Vespa Clubu. Děkujeme

Mapa se sobotní trasou

Sobotní trasa povede krásnou přírodou a nádhernými lesy.
Celkem ujedeme cca 90km. Trasa je možná kratší, ale o to hezčí. Po cestě Vás čeká pár překvapení. Trasu vykoumal a naplánoval Míra Šurojc.

Srazová trička

I letos Vám nabízíme možnost zakoupit si srazové tričko za 350,- Kč. Doporučujeme Vám zakoupení v rámci registrace. Na místě srazu bude pouze omezené množství. Děkujeme Petrovi Voleníkojc

Podpořte nás

S organizací a bohatou tombolou vznikají klubu a hlavně jejich členům náklady. Kdo chcete můžete nás podpořit. A protože jdeme s dobou, stačí namířit Váš mobil na přiložený QR kód. Moc DĚKUJEME. Svoji platbu si můžete ověřit na transparentním účtu klubu. Odkaz najdete v kontaktech.

Děkujeme :-)

Děkujeme :-) :-)

Děkujeme :-) :-) :-) :-) :-)